Hans Sundqvist

VD / Controller

Telefon: 0912-409 52
Mobil: 070-557 10 64 hans@ferex.se

Platschef FeRex

Anette Lindgren

Platschef / Inköp / Avtal

Telefon: 0912-255 73
Mobil: 070-606 50 03 anette@ferex.se

Rosmarie Jansson

Ekonomi / Löner

Telefon: 0912-255 75
Mobil: 070-564 09 50 rosmarie@ferex.se

Thomas Winblad

Kundansvarig, projekt / Inköp

Telefon: 0912-409 55
Mobil: 070-181 13 27 thomasw@ferex.se

Jörgen Lundqvist, Ferex

Jörgen Lundqvist

Platschef hos FeRex Plåtteknik

Telefon: 0912-255 70
Mobil: 070-269 76 14 jorgen@ferex.se

Daniel Sandberg

Kundansvarig

Telefon: 0912-409 51
Mobil: 070-315 31 57 daniel@ferex.se

Arne Wermé

Kundansvarig, Smedjebacken

Telefon: 0912-255 74
Mobil: 070-330 51 70 arne@ferex.se

Staffan Hedlund, Ferex

Staffan Hedlund

Ordermottagning, planering / Inköp

Telefon: 0912-409 66
Mobil: 070-368 06 66 staffan@ferex.se

Produkrionschef FeRex

Ola Lindberg

Produktionschef

Telefon: 0912-255 71
Mobil: 070-669 38 70 ola@ferex.se

Ferex Kvalite

Tim Granberg

KAM samordnare, operativt

Telefon: 0912-255 76
Mobil: 073-087 43 95 tim@ferex.se

Siluett

Magnus Lundholm

Arbetsledare / Projekt

Telefon: 0912-409 53
Mobil: 070-570 39 02 magnus@ferex.se

Nils Åström, Ferex

Nils Åström

Produktionsledare / Maskinverkstad

Telefon: 0912-255 72
Mobil: 070-409 15 07 nisse@ferex.se

Patrik Glas

Produktionsledare / Svets

Telefon: 0912-409 54
Mobil: 070-409 35 05
patrik@ferex.se

Ulf Sundqvist, Ferex

Ulf Sundqvist

Lager, Logistik

Telefon: 0912-409 57
Mobil: 070-182 77 89 ulf@ferex.se

Theresé Larsson

Lager, Logistik

Telefon: 0912-409 67
Mobil: 070-313 39 84 therese@ferex.se

Kent Öhman, Ferex

Kent Öhman

Underhåll, fastighet

Telefon: 0912-409 65
Mobil: 070-409 58 49 kent@ferex.se

Kontakta oss här!

Ferex AB ligger alldeles intill E4 i Byske, tre mil norr om Skellefteå i Västerbotten. Välkommen att höra av dig till oss!

Ferex AB
Maskingatan 10, 934 52 Byske
0912-409 50